top of page

Auction

Public·25 Bidders

[Shiko Tv***] Viktoria Plzeň Ballkani drejtpërdrejt 21/09/2023


2 orë më parë — Viktoria Plzeň. Ballkani. Club Brugge. Beşiktaş. Lugano. Bodø / Glimt. Asia - AFC Cup. Ulaanbaatar. Tainan City. Cpk. Taichung Futuro. Dynamic Herb Cebu. Phnom ...


Në “Doosan Arena”, ekipi i Ilir Dajas do të përballet me ekipin çek Viktoria Plzen,... Ballkani nis sot kampanjën në Ligën e Konferencës, luan në udhëtim te Plzenipara 13 orë - TelegrafiKampioni i Kosovës, Ballkani do të nis sot (e enjte) ndeshjet e edicionit 2023/24 në Ligën e Konferencës. Therandasit luajnë për të dytën herë me radhë në grupet e garës së tretë të klubeve evropiane dhe... Ballkani nis sot kampanjën në Ligën e Konferencës, luan në udhëtim te Plzenipara 13 orë - ZhurnalKampioni i Kosovës, Ballkani do të nis sot (e enjte) ndeshjet e edicionit 2023/24 në Ligën e Konferencës. Ballkani synon ta vazhdojë mrekullinë në Evropëpara 13 orë - Gazeta ExpressBallkani do ta nisë sonte rrugëtimin e tij të dytë në fazën e grupeve të Ligës së Konferencës. Ballkani nis rrugëtimin në Conference League 12 orë më parë — Viktoria Plzen-it. Ballkani dhe Plzen janë pjesë e Grupit C në këtë edicion drejtpërdrejt në katër gola në gjashtë ndeshjet e fundit në UECL të Ballkanit. Të përzgjedhurit e Ilir Dajës do të kenë përballë çekët e Viktoria Plzen,... Ballkani përballet sot me Viktoria Plzen në grupet e Ligës së Konferencëspara 12 orë - ATV LiveDo të nis sot aventura e Ballkani në fazën e grupeve të Ligës së Konferencës. Kampioni i Kosovës do të luaj në Republikën e Çekisë kundër nikoqirëve, Viktoria Plzen, raporton KosovaPress. Lajmet e fundit - Klan Kosova - Jemi një 4 orë më parë — Kurse Andi Zeqiri i Genk-ut ka realizuar gol në barazimin ndaj... Futboll. Fillon takimi Viktoria Plzen – Ballkani (LIVE) ... Ballkani sonte përballet me ekipin Viktoria Plzenpara 10 orë - ShqipKampionin e Kosovës Ballkanin sonte e pret një përballje mjaftë e vështirë si mysafir i Viktoria Plzen, ndeshje kjo që luhet në kuadër të xhiros së parë për grupet në Ligën e Konferencës. Balkani, sonte nis fushatën në grupe të Ligës së Konferencëspara 13 orë - Alsat-MKampioni i Kosovës në futboll, skuadra e Ballkanit, sonte do të nisë kampanjën e sfidave në grupe në Ligën e Konferencës. Daja: Viktoria favorit po ne nuk hyjmë në fushë të dorëzuarpara një dite - RTKTrajneri i Ballkanit, Ilir Daja konsideron se Viktoria Plzen është favorit në ndeshjen e nesërme kundër skuadrës që ai e drejton, mirëpo ai ka premtuar se edhe Ballkani do të mundohet ta bëjë më të mirën.... Ilir Daja: Plzeni është favorit, por shpresojmë të bëjmë diçka të mirë në Çekipara një dite - TelegrafiTrajneri i Ballkanit, Ilir Daja ka folur në konferencë për shtyp para përballjes së tyre në udhëtim te Viktoria Plzen, ekip të cilin e respektojnë shumë, por presin të luajnë të barabartë ndaj tyre edhe... Te Ballkani të matur para ndeshjes në Çekipara një dite - Koha. Plzeni bazohet në formën e mirë për ta mposhtur kampionin e Kosovëspara një dite - Koha. (SHIKONI@) Ballkani Lincoln Red Imps drejtpërdrejt live 11.0 10 gush 2023 — Viktoria Plzen është një nga skuadrat më të njohura në Çeki. E themeluar 112 vite më parë, deri më tani ka fituar gjashtë herë elitën çeke, një ... Pashiniani s’e përmend Karabakun Ditën e Pavarësisë: Armenisë i duhet paqja - NACIONALEKryeministri i Armenisë, Nikol Pashinian, tha para bashkëvendësve të tij të enjten se vendi ka nevojë që të jetë pa konflikte për hir të pavarësisë, pasi armenët etnikë në enklavën e Nagorno-Karabakut u dorëzuan këtë javë para forcave azere. (((Futboll!!!))) Viktoria Plzeň Drita drejtpërdrejt 27/07/2023 27 korr 2023 — M. SuperSport: HomeFC BALLKANI – Football ClubVetë lojtari ka bërë publike se nuk... (TRANSMETIM) Struga Budućnost Podgorica transmetim i0Second ... Kampioni kosovar e rishkroi historinë duke e përsëritur suksesin e vitit të kaluar për ta kapur fazën e grupeve.... Ballkani përballet sot me Viktoria Plzen në grupet e Ligës së Konferencëspara 12 orë - Lajmi. netDo të nis sot aventura e Ballkani në fazën e grupeve të Ligës së Konferencës. Përsëritet historia, Ballkani e fillon sonte misionin në grupet e Conference Leaguepara 13 orë - GazetaBlicFC Ballkani e zhvillon sonte ndeshjen e parë të edicionit të ri në Conference League. Conference League: Ballkani sonte përballet me Viktoria Plzenpara 14 orë - Indeks onlineKampioni i Kosovës në futboll Ballkani, sonte do të nisë kampanjën e finaleve në UEFA Conference League. Ballkani fillon Grupet e Konferencë Ligës për herë të dytë sontepara 11 orë - PressonlineKampioni i Kosovës ka udhëtuar dje drejt Çekisë, atje ku do të përballet me Viktoria Plzen. Ballkani nis sonte garën në fazën e grupeve të Ligës së Konferencës, luan në udhëtim me Viktoria Plzenpara 11 orë - Syri. net KosovaBallkani nis sot kampanjën e grupeve të Ligës së Konferencës për edicionin 2023-24. Ky do të jetë edicioni i dytë rresht që klubi portokalli do të luajë në grupe të kësaj gare. Klubi nga Suhareka do të... Ballkani synon fitoren ndaj Plzen, luhen 31 përballje në Conference e Europa Leaguepara 8 orë - EuronewsBallkani kërkon ta nisë mbarë rrugëtimin në Ligën e Konferencës, ndërsa mbrëmjen e kësaj të enjteje përballet në transfertë me Victoria Plzen. Të besuarit e Ilir Dajës vijnë me një formë pozitive në këtë... Ballkani synon sot befasinë në Plzenpara 12 orë - Koha. netTrajneri i Ballkanit, Ilir Daja, ka insistuar se ekipi i tij është plotësisht i gatshëm për ndeshjen e parë të fazës së grupeve në Ligën e Konferencës. Ballkani në kuadër të xhiros së parë të Grupit C... [[online!!!]] Viktoria Plzeň Ballkani drejtpërdrejt 21/09/20 17 orë më parë — [online!!!]] Viktoria Plzeň Ballkani drejtpërdrejt 21/09/2023 30 gush 2023 — [LIVE SPORT>>] Ballkani Ludogorets drejtpërdrejt falas 11 koKF Ballkani . [[[shiko online###]]] Viktoria Plzeň Ballkani drejtpërdrejt 2 orë më parë — (SHIKONI@) Ballkani Lincoln Red Imps drejtpërdrejt live 11.0 10 gush 2023 — Viktoria Plzen është një nga skuadrat më të njohura në Çeki. E ... Kampioni kosovar e ka bërë... Ekspedita e Balkanit drejt Çekisë, për tu përballur me Viktoria Pëllzeninpara një dite - ZhurnalEkspedita e Klubit të Futbollit të Ballkanit, e ka marrë sot rrugën drejt Çekisë, atje ku do ta zhvillojë ndeshjen e parë të fazës së grupeve të Ligës së Konferencës. Kampioni i Kosovës, e ka bërë një... Ballkani niset për Çeki, nesër ndeshet me Plzenin në Conference Leaguepara një dite - Klan KosovaSkuadra e Ballkanit është nisur për në Çeki ku do të nisë fazën e grupeve në Uefa Conference League. Trajneri i Ballkanit, Ilir Daja thotë se e di se kjo ndeshje do jetë e vështirë, por do japim maksimumin... Sfida ndaj Plzen, Daja: Synojmë rezultat pozitivpara një dite - Lajmi. netBallkani nesër fillon për herë të dytë radhazi aventurën në Conference League. Kampioni i Kosovës, në ndeshjen e parë do të luaj në udhëtim ndaj skuadrës çeke, Viktoria Plzen. Trajneri i Ballkanit, Ilir... Jemi në dijeni për Plzenin, por ne synojmë rezultat pozitivpara një dite - PressonlineSulmuesi Albin Berisha në shtyp pranoi se Plzeni mbetet favorit, por insistoi se synimi i Ballkanit është të marrë një rezultat pozitiv në Çeki. “E nisim fazën e grupeve të Ligës së Konferencës, ndaj një... netFC Ballkani e ka marrë sot rrugën drejt Republikës Çeke, atje ku do ta zhvillojë ndeshjen e parë të fazës së grupeve të Ligës së Konferencës. Kampioni kosovar e ka bërë një postim informues për nisjen... Ballkani niset për në Çeki, nesër dueli me Viktoria Plzenpara një dite - RTKFC Ballkani është nisur drejt Çekisë, ku nesër do të përballet me Viktoria Plzen. Viktoria Plzen dhe kampioni i Kosovës të enjten mbrëma përballen në sfidën e parë të fazës së grupeve në Ligën e Konferencës.... Ekspedita e Balkanit drejt Çekisë, për tu përballur me Viktoria Pëllzeninpara një dite - Alsat-MEkspedita e Klubit të Futbollit të Ballkanit, e ka marrë sot rrugën drejt Çekisë, atje ku do ta zhvillojë ndeshjen e parë të fazës së grupeve të Ligës së Konferencës. Skuadra e Ballkanit niset për në Çeki, synon rezultat sa më pozitivpara një dite - GazetaBlicSkaudra e Ballkanit është nisur për në Çeki. Kampioni i Kosovës do të përballet me Viktoria Plzen në Conference League, atje ku synon që ta fillojë mbarë misionin e madh evropian, përcjell GazetaBlic Sport.... FC Ballkani ka një njoftim të rëndësishëm për tifozët para ndeshjes me Viktoria PlzenFC Ballkani ka një njoftim të rëndësishëm për tifozët para ndeshjes me Viktoria Plzenpara 7 orë - GazetaBlicFC Ballkani e zhvillon sonte ndeshjen e parë të edicionit të ri në Conference League. Kampioni i Kosovës ka udhëtuar dje drejt Çekisë, atje ku do të përballet me Viktoria Plzen, shkruan GazetaBlic Sport... Ballkani i orienton tifozët e tij që do të jenë prezentë në stadium sonte në lojën me Viktoria Plzeninpara 8 orë - Gazeta ExpressBallkani i ka orientuar tifozët e tij që do të jenë sonte prezent në ndeshjen me Viktoria Plzenin në Republikën Çeke. Kampioni kosovar e ka bërë një postim informuar në faqen zyrtare në rrjetet sociale... Ballkani del me njoftim të rëndësishëm për tifozët që do të udhëtojnë për takimin me Viktoria Plzenpara 8 orë - Lajmi. Viktoria Plzen – Ballkani, në këto televizione shqiptare do të transmetohet ndeshjapara 10 orë - GazetaBlicFC Ballkani e zhvillon sonte ndeshjen e parë të edicionit të ri në Conference League. Ballkani i orienton tifozët e tij që do të jenë prezentë në stadium sonte në lojën me Viktoria Plzeninpara 7 orë - Bota PressBallkani i ka orientuar tifozët e tij që do të jenë sonte prezent në ndeshjen me Viktoria Plzenin në Republikën Çeke. Viktoria Plzen – Ballkani: Këto dy kanale televizive e transmetojnë drejtpërdrejt takiminpara 7 orë - SportManiaBallkani e nis sot aventurën në fazën e grupeve në Ligën e Konferencës për herë të dytë në dy vitet e fundit. Ballkani për të shkruar historinë, rrugëtimi në grupe fillon nga Çekiapara 10 orë - SuperSportBallkani fillon sonte aventurën e dytë radhazi në grupet e Conference League. Viktoria Plzen – Ballkani: Këto dy kanale televizive e 9 orë më parë — Viktoria Plzen – Ballkani: Këto dy kanale televizive e transmetojnë drejtpërdrejt takimin. Ballkani e nis sot aventurën në fazën e grupeve në ... Ballkani sonte përballet me Viktoria Plzenpara 11 orë - InfokusiKampioni i Kosovës në futboll Ballkani, sonte do të nisë kampanjën e finaleve në UEFA Conference League. Në “Doosan Arena”, ekipi i Ilir Dajas do të përballet me ekipin çek Viktoria Plzen. Loja pritet... Ballkani në Çeki për të shkruar historinëpara 9 orë - Open-TVBallkani fillon sonte aventurën e dytë radhazi në grupet e Conference League. Sonte Viktoria Plzen-Ballkanipara 12 orë - RTKKampionin e Kosovës Ballkanin sonte e pret një përballje mjaftë e vështirë si mysafir i Viktoria Plzen, ndeshje kjo që luhet në kuadër të xhiros së parë për grupet në Ligën e Konferencës. Kjo është hera... Ballkani niset drejt Çekisë, nesër do të përballet me Viktoria Plzeninpara një dite - ZeriKontingjenti i klubit të futbollit Ballkani e ka marrë sot rrugën drejt Republikës Çeke, atje ku do ta zhvillojë ndeshjen e parë të fazës së grupeve të Ligës së Konferencës. Ballkani niset për Çeki, do të përballet me Viktoria Plzenpara një dite - Lajmi. Rënia e Karabakut, rajon që separatistët armenë e kishin nën kontroll për tri dekada me mbështetjen e Armenisë, ka nxitur thirrje për dorëheqjen e Pashinianit, raporton agjencia “Reuters”. “Sot po jetojmë në kohëra të vështira, duke pësuar vuajtje të patregueshme fizike e psikologjike”- tha kryeministri armen në një adresim televiziv me rastin e shënimit të Ditës së Pavarësisë, gjatë të cilit nuk e përmendi ndonjëherë drejtpërdrejt Nagorno-Karabakun. Sipas Pashinianit, Armenia ka përfituar nga demokracia, sundimi i ligjit dhe nga politika parimore kundër korrupsionit, por se vendi gjithashtu ka nevojë për paqe. “Paqja është një faktor që garanton sigurinë si dhe pavarësinë e sovranitetin”- shtoi ai. Mesfusha do të jetë e pandryshuar me dyshen Edvin Kuc dhe Qëndrim Zyba, teksa Nazmi Gripshi do të jetë para tyre, lojtari që do t’i lidh repartet. Në portë si gjithmonë pritet të startojë Enea Koliqi, së bashku me mbrojtjen e pandryshuar: Armend Thaqi, Lumbardh Dellova, Bajram Jashanica dhe Lorenc Trashi. [sporti*] Viktoria Plzeň Ballkani transmetim i drejtpërdrejt 11 orë më parë — [sporti*] Viktoria Plzeň Ballkani transmetim i drejtpërdrejtë 2022 21 shtator 2023 10 gush 2023 — [futbolli@@] Viktoria Plzeň Drita ... Skuadra e drejtuar nga Ilir Daja për të dytin vit radhazi... Conferencë Liga: FC Ballkani sot udhëton në Çekipara një dite - Klan MacedoniaSkuadra e vetme shqiptare e kualifikuar në fazën e grupeve të Konfertencë Ligës, ekipi i Ballkanit sot udhëton në Çeki atje ku të enjten do të zhvillon takimin e parë në Grupin C, kundër Viktoria Plzen... Ballkani e merr rrugën drejt Çekisë, atje do të përballet me Viktoria Plzenpara një dite - InaKontingjenti i klubit të futbollit Ballkani e ka marrë sot rrugën drejt Republikës Çeke, atje ku do ta zhvillojë ndeshjen e parë të fazës së grupeve të Ligës së Konferencës. Formacioni i mundshëm i Ballkanit kundër Viktoria Plzen 6 orë më parë — Ballkani i Ilir Dajës është i gatshëm për ndeshjen e parë të grupeve të Ligës së Konferencës, të cilën do ta zhvillojë ndaj Viktoria Plzen. [SHIKO ONLINE!!] Viktoria Plzeň Ballkani drejtpërdrejt live 10 orë më parë — [futbolli@] Јерменија U21 Црна Гора U21 drejtpërdrejt live 1 12 sht 2023 — Viktoria Plzeň Drita transmetim i drejt (Futbolli) BATE Borisov Partizani Tiranë ... [[TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË**]###] Viktoria Plzeň 12 orë më parë — [TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË**]###] Viktoria Plzeň Ballkani drejtpërdrejt falas 21.09.2023 That's a 200% bonus. [futbolli@@] Viktoria Plzeň ... FC Ballkani | Suharekë FC Ballkani ishte drejtpërdrejt. 21 orë · 󰟠. 󰟝. Konferenca për media. Dushi Dauti Viktoria Plzen në Çeki. Na priftë e mbara! #FCBallkani · #ForcaBallkani


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
bottom of page